Najbliższa impreza

Kotelnica Białczańska 13 stycznia

2019-01-13

Bezpiecznie Na Nartach - IV edycja 

Trwają pracę nad przygotowaniem największych eventów o bezpieczeństwie na stokach narciarskich.

Bezpiecznie na nartach

 

Gdybyśmy mieli opisać naszą akcję przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i  „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”. „Bezpiecznie na nartach” to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku.

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu. A tu jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest bowiem tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”.  Dlatego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa – tu jednak widz aktywnie uczestniczy w pokazie. Dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym.  A instruktorzy narciarstwa pokazują jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu.

Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu ( jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance,  quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

To oczywiście nie wszystko. Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich atrakcji. Po prostu bądźcie z nami!

Ambasadorami  kampanii są : Justyna Kowalczyk - multimedalistka olimpijska, Rafał Sonik - zdobywca 36 edycji rajdu Paryż - Dakar, Szymon Chyc Magdzin z zespołu Futurefolk, Nina Nocoń - prezenterka Telewizji Silesia i Gabriel Samolej - hokeista, olimpijczyk, Szczepan Karpiel - Bułecka, Jacek Rozenek, Jakub B. Bączek, Dawid Stachoń oraz Wojciech Pałasz. Tegoroczna edycja nie odbyła by się bez ogromnego zaangażowania partnerów: którym składamy wielkie podziękowania.

W trakcie trwania akcji odbyło się  szereg  konkursów i atrakcji z nagrodami rzeczowymi jak również przekazanie merytorycznej wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas białego szaleństwa.

AMBASADORZY

 


Kotelnica Białczańska 13 stycznia

Otylia Jędrzejczak, Viola Piekut, Katarzyna Figura, Beata Tadla - to tylko niektórzy laureaci tegorocznych statuetek wręczanych podczas Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2018. Wydarzenie, na którym co roku skupia się uwaga świata mediów, sztuki i biznesu w Polsce, odbyło się już po raz siódmy.

            Organizatorem i pomysłodawcą nagród jest wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy” Mariusz Pujszo - Już po raz siódmy nagrodziliśmy wyjątkowe osobowości, które poprzez swoją pracę czy działalność w minionym roku zasłużyły na wyróżnienie. Statuetki co roku zostają przyznane w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”.

            Zimowa akcja „Bezpiecznie na Nartach” została uhonorowana statuetką „Sukces Roku 2018”. Sama statuetka jest pięknym zakończeniem trzeciej edycji akcji, powstałej z inicjatywy Tomasza Witka. Od 3 lat w sezonie zimowym w okresie ferii miasteczko akcji odwiedza stoki narciarskie Podhala. Podczas eventów dla uczestników są przygotowane zajęcia praktyczne, wesołe zabawy dla najmłodszych oraz liczne niespodzianki. Nad całością czuwa profesjonalnie przygotowana kadra z Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Główny cel? - Jak bezpiecznie zjeżdżać ale również jak udzielić pierwszej pomocy osobie która uległa wypadkowi na stoku  – podkreśla Tomasz Witek. Ambasadorami akcji „Bezpiecznie na Nartach” są Justyna Kowalczyk, Nina Nocoń, Rafał Sonik, Szczepan Karpiel- Bułecka, Jacek Rozenek, Szymon Chyc- Magdzin, Gabriel Samolej oraz Jakub B. Bączek. Możemy także wstępnie podsumować tegoroczną edycję akcji. Wydarzenie obserwowało w Internecie 1,5 mln osób, a na stokach narciarskich w eventach uczestniczyło kilka tysięcy osób.

Tegoroczna gala została zorganizowana w hotelu Pałac i Folwark Łochów. Na scenie pojawili się między innymi: Izabela Trojanowska, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Izabella Żebrowska, Agnieszka Wiechnik oraz niesamowicie energiczne i niesamowite Ladies of Power.

Nasza misja

  • Zachęcanie do zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji
  • Propagowanie wśród uczestników akcji idei bezpieczeństwa
  • Poszerzanie wiedzy na temat bezpieczeństwa zimą
  • Edukacja
  • Zabawa
  • Promocja przedsiębiorców oraz ich usług

Kampania

Ilość imprez
6
Zaczynamy
13
stycznia
Zasięg około
500 000
osób
Kończymy
24
lutego

Zasięg kampanii edukacyjnej związanej z akcją Bezpiecznie na Nartach obejmie działania marketingu internetowego jak również klasycznego w kompleksach narciarskich, hotelowych oraz infrastrukturze towarzyszącej.

Poprzednia edycja

Tak uczylismy się podczas II edycji. Dziękujemy  za liczne przybycie na nasze eventy. Zapraszamy na III edycję zima 2017/ 2018.

Zapraszamy na film o naszej akcji:

 

 

Partner złoty

Partner srebrny

Partner brązowy

Partner medyczny

Organizator

Partner wydarzenia

Partner Medialny

Patronat

Partner Technologiczny

City Concierge Sp. z o.o. - Właściciel Delly - multipartnerskiego programu lojalnościowego, obecnego w najciekawszych miejscach na Podhalu.